Marc Mulders - Ingelijste litho met gemengde techniek: semi - abstracte compositie - 1997(nette

Marc Mulders - Ingelijste litho met gemengde techniek: semi - abstracte compositie - 1997(nette kopen? Bied vanaf 399!
Marc Mulders - Ingelijste litho met gemengde techniek: semi - abstracte compositie - 1997(nette kopen? Bied vanaf 399!Marc Mulders - Ingelijste litho met gemengde techniek: semi - abstracte compositie - 1997(nette kopen? Bied vanaf 399!Marc Mulders - Ingelijste litho met gemengde techniek: semi - abstracte compositie - 1997(nette kopen? Bied vanaf 399!
  • Marc Mulders (1958)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1997
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 67 x 45.5 cm (h x b)
Incl. lijst 91 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een litho met gemengde techniek van Marc Mulders, Reinhoud van Vught en Paul van Dongen. T Het werk is door alle 3 de kunstenaars gesigneerd en gedateerd. Semi - abstracte compositie. Jaar: 1997. Afmetingen incl lijst: H91 x b68cm. Afmetingen voorstelling: H67 x b45.5cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door alle 3 de kunstenaars. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Swift(kleine kunstkoerier).

Marc Mulders (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6489 verkochte items
Alle items van deze verkoper (713)
68 cm
91 cm
45.5 cm
67 cm