MARCEL BELVISI - KLEINES WEILER AUF EINEM HÜGEL, grote litho, handgesigneerd - Verkocht

MARCEL BELVISI - KLEINES WEILER AUF EINEM HÜGEL, grote litho, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Marcel Belvisi
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

**** WINTER SALE ****

Marcel Belvisi - Kleines Weiler auf einem Hügel

Formaat: 76,0 x 56.0 cm (blad), 58.0 x 38.0 cm (motief)
Grote Kleuren Lithografie op zwaar art papier
In uitstekende staat, nog nooit ingelijst geweest. Heerlijke zomersfeer in warme kleuren.
Per hand gesigneerd en genummerd E.A. (epreuve Artiste) door de kunstenaar

Bieden vanaf 1 euro, geen minimumprijs!

Garantie en verzending:
Authenticiteit en originaliteit gegarandeerd. Indien niet juist omschreven dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug. Kavels worden goed verpakt, aangetekend en verzekerd verzonden. Bij meerdere kavels geldt slechts 1 maal verzendkosten. Zie ook mijn andere veilingkavels.

Kunstenaar: Biography Belvisi Marcel (1950 France) The highly impressionistic style of Bevisi's lithograph recapture a youthful innocence and show the artist's mastery of form and design that compliments his use of color. Belvisi was born in Provence, France in 1950 and, in his youth, moved to Paris to study painting. Original lithography fascinated him and he studied the technique of working on the many plates used to create a single lithograph. His use of bright colors reflects the part of France of his birth. Belvisi has had many exhibits in galleries all over France.

Marcel Belvisi

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:01-02-2016 om 15:46
Eindtijd:14-02-2016 om 19:46
EldertWalter
14 feb. / 17:59
€ 1