MARCEL BELVISI Kleurenlitho MEDITERRAAN LANDSCHAP Handgesigneerd - Verkocht

MARCEL BELVISI  Kleurenlitho     MEDITERRAAN LANDSCHAP   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

MARCEL BELVISI  Kleurenlitho     MEDITERRAAN LANDSCHAP   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!MARCEL BELVISI  Kleurenlitho     MEDITERRAAN LANDSCHAP   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Marcel Belvisi

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Marcel Belvisi
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenlitho van Marcel Belvisi

Afmeting blad  56x76 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 390ex

Verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Marcel Belvisi

FA. (34)

1949 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:16-03-2016 om 07:40
Eindtijd:21-03-2016 om 15:40
Biedingen (2)
herman1951
21 mrt. / 14:01
€ 3
firmaR
21 mrt. / 13:18
€ 1