Marcel Julien Baron - Marcel Julien Baron – Ets-Sacré-Coeur Parijs – Gesigneerd & ingelijst – ca 1930 - Verkocht

Marcel Julien Baron – Ets-Sacré-Coeur Parijs – Gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Marcel Julien Baron – Ets-Sacré-Coeur Parijs – Gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Marcel Julien Baron – Ets-Sacré-Coeur Parijs – Gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Marcel Julien Baron – Ets-Sacré-Coeur Parijs – Gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Marcel Julien Baron – Ets-Sacré-Coeur Parijs – Gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Marcel Julien Baron – Ets-Sacré-Coeur Parijs – Gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Marcel Julien Baron – Ets-Sacré-Coeur Parijs – Gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Marcel Julien Baron – Ets-Sacré-Coeur Parijs – Gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!
  • Marcel Julien Baron (1872-1956)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets en aquatint van de Franse kunstenaar Marcel Julien Baron met een voorstelling van een muzikant in een straatje in Parijs met op de achtergrond de basiliek “Sacré-Coeur”. Gemaakt in ca 1930.

Gesigneerd en ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat (geen passe-partout).

Afmetingen: Lijst, 33 x 26 cm. Beeld, 21 x 16 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: De ets is in goede staat. Het papier rondom de ets/afbeelding heeft verkleuringen/vlekken.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

De Basilique du Sacré-Cœur (Nederlands: Heilig-Hartbasiliek) is een basiliek in Parijs, gebouwd tussen 1875 en 1914. Hij ligt op de heuvel Montmartre in het 18e arrondissement in Parijs en is gewijd aan de Heilig Hartverering.

De kerk valt vooral op door haar felwitte uiterlijk, en prominente ligging op een heuvel. Om bij de kerk te komen, kan men 222 treden klimmen of de Funiculaire de Montmartre (kabelbaan) nemen. Boven aangekomen heeft men uitzicht over een groot deel van Parijs

Informatie over de kunstenaar:

Marcel Julien Baron (1872-1956). Franse schilder en etser. Bekend om zijn vele etsen van Parijs.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Sacré-Coeur Parijs”).

Kunstenaar: Marcel Julien Baron

Techniek: Ets en aquatint.

Jaartal:  ca 1930.

Gesigneerd: Met potlood rechtsonder.

Oplage: Onbekend.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Marcel Julien Baron (1872-1956)

Frans Frans

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3187 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)

Starttijd12-5-2015 om 16:08
Eindtijd25-5-2015 om 21:08
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken