Prachtig vroeg werk van Marcel Pinas Surinaamse vrouwen op de markt Handgesigneerd Jaar 2001 Afmetingen 18x13 cm In wissel lijst Conditie uitstekend Wordt aangetekend verzonden Pinas wil met zijn kunst een bijdrage leveren aan de toekomst van Suriname. In 2011 nam hij deel aan Art Zuid met zijn installatie Kibi Wi Totem Zijn schilderijen worden geëxposeerd in binnen- en buitenland.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00