Marcel Schellekens - kleurenets - De divan - Verkocht

Marcel Schellekens - kleurenets - De divan kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 170,00

Marcel Schellekens - kleurenets - De divan kopen? Bied vanaf 150!Marcel Schellekens - kleurenets - De divan kopen? Bied vanaf 150!Marcel Schellekens - kleurenets - De divan kopen? Bied vanaf 150!Marcel Schellekens - kleurenets - De divan kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Marcel Schellekens (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige kleurenets uit 1995. Gesigneerd rechtsonder. "E.A." linksonder.

Beeldmaat 75 x 57 cm. Bladmaat 89 x 70 cm. Losbladig.

Oplage 60 stuks. Afgebeeld in uitgave n.a.v. Tentoonstelling in Museum

Kempenland Eindhoven in 1999 op blz. 39.

Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:15-08-2017 om 19:51
Eindtijd:29-08-2017 om 19:51
Biedingen (3)
WillemNB
27 aug. / 17:10
€ 170
nelius
27 aug. / 16:10
€ 160
WillemNB
22 aug. / 13:51
€ 150