Marcel Schellekens - Vissenkom op de vensterbank

Marcel Schellekens - Vissenkom op de vensterbank kopen? Bied vanaf 140!
Marcel Schellekens - Vissenkom op de vensterbank kopen? Bied vanaf 140!Marcel Schellekens - Vissenkom op de vensterbank kopen? Bied vanaf 140!Marcel Schellekens - Vissenkom op de vensterbank kopen? Bied vanaf 140!Marcel Schellekens - Vissenkom op de vensterbank kopen? Bied vanaf 140!Marcel Schellekens - Vissenkom op de vensterbank kopen? Bied vanaf 140!
  • Marcel Schellekens (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 48.5 cm (h x b)
Lijst73 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55 exemplaren

Fraaie kleuren ets; afgebeeld op bladzijde 26 in het boek uitgegeven bij de tentoonstelling in Museum Kempenland te  Eindhoven van 13 maart t/m 2 mei 1999.
Potlood gesigneerd en gedateerd '90 rechtsonder.
Genummerd 52/55 linksonder.
Marcel Schellekens werd geboren te Soerendonk in 1954.
Volgde de Hogeschool voor Beeldende Kunst te Utrecht 1978-1984.
Verkreeg in 1994 de Publieksprijs "Grafiek Nu".
Lijst heeft gebruikssporen.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.

Marcel Schellekens (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1766 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
63.5 cm
73 cm
48.5 cm
59 cm
Sluit over 5d 11u 13m 15s
Openingsbod€ 140
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:25-01-2023 om 19:59
Eindtijd:31-01-2023 om 20:33