Marcel Schellekens - Vrouw op bed - Verkocht

Marcel Schellekens - Vrouw op bed kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Marcel Schellekens - Vrouw op bed kopen? Bied vanaf 40!Marcel Schellekens - Vrouw op bed kopen? Bied vanaf 40!Marcel Schellekens - Vrouw op bed kopen? Bied vanaf 40!Marcel Schellekens - Vrouw op bed kopen? Bied vanaf 40!Marcel Schellekens - Vrouw op bed kopen? Bied vanaf 40!Marcel Schellekens - Vrouw op bed kopen? Bied vanaf 40!Marcel Schellekens - Vrouw op bed kopen? Bied vanaf 40!Marcel Schellekens - Vrouw op bed kopen? Bied vanaf 40!Marcel Schellekens - Vrouw op bed kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  pieter_peirs

Lid sinds 2019
3 verkochte items
  • Marcel Schellekens (1954)
Jaartal1992
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 46 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55
Zeefdruk van Marcel Schellekens uit 1992.
Gesigneerd en genummerd en mooi ingekaderd.

Liefst opgehaald. Indien niet te ver kan levering voor meerkost worden afgesproken.

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-01-2021 om 12:36
Eindtijd:10-01-2021 om 20:40
takamine
03 jan. / 22:45
€ 40