Marcel Schellekens - Wachten op Antonio - met lijst - Verkocht

Marcel Schellekens - Wachten op Antonio - met lijst kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 225,00

Marcel Schellekens - Wachten op Antonio - met lijst kopen? Bied vanaf 165!Marcel Schellekens - Wachten op Antonio - met lijst kopen? Bied vanaf 165!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1978 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1096)
  • Marcel Schellekens (1954)
Jaartal2005
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
Lijst75 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageepreuve d'artiste
Zeer fraaie kleuren ets van Marcel Schellekens uit 2005. Het werk is ingelijst en kan zo aan de muur. De ets is in topconditie.U kunt het werk vooraf komen bekijken of na aankoop ophalen bij galerie Rotor in Gorinchem of per koerier thuisbezorgd krijgen.De foto is door het glas heen genomen.

Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:15-07-2019 om 16:56
Eindtijd:28-07-2019 om 23:06
Biedingen (6)
Av1970
28 jul. / 22:57
€ 225
jwkv
28 jul. / 22:54
€ 205
Av1970
28 jul. / 22:52
€ 195
jwkv
28 jul. / 22:50
€ 185
Av1970
20 jul. / 21:38
€ 175
jwkv
19 jul. / 10:46
€ 165