FA. (5)

Marcel van Campen - Ingelijste tekening "Zeeman"

Marcel van Campen - Ingelijste tekening "Zeeman" kopen? Bied vanaf 40!
Marcel van Campen - Ingelijste tekening "Zeeman" kopen? Bied vanaf 40!Marcel van Campen - Ingelijste tekening "Zeeman" kopen? Bied vanaf 40!Marcel van Campen - Ingelijste tekening "Zeeman" kopen? Bied vanaf 40!Marcel van Campen - Ingelijste tekening "Zeeman" kopen? Bied vanaf 40!Marcel van Campen - Ingelijste tekening "Zeeman" kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Marcel van Campen (1957)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2007
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 29 cm (h x b)
Lijst28.5 cm x 42.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening van Marcel van Campen, gesigneerd en gedateerd l.o en verso.
Ingelijst achter glas en passe-partout in houten lijst.
verzending 8,25, aangetekend 10,20

lijst heeft gebruikssporen

Marcel van Campen (1957)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
42.3 cm
28.5 cm
29 cm
14 cm
Starttijd:30-04-2022 om 08:39
Eindtijd:13-05-2022 om 19:09
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa