Fernande Daniels - Laas - muziek en paarden
Henny Gusta van den Berg - C&A op Scheveningen
Fernande Daniels - Laas - meisje met viool
Hans Vanhorck - abstracte voorstelling met vrouwenfiguur
Type kunstwerk | Schilderij |
Handgeschilderd, zeer groot schilderij van de jonge, opkomende Duitse kunstenaar Marcel Wehl. Het doek is een abstract werk in meerdere kleuren Het doek is een orgineel, gesigneerd door de kunstenaar, acryl op canvas, voorzien van vernis en meet 196 X 100 cm!
Verfraai uw kantoor, praktijk of woning met dit prachtige, indrukwekkende schilderij.
Het schilderij is niet ingelijst. Reguliere verkoopwaarde €550-€800. Meer over deze kunstenaar op http://wehl-art.de
Starttijd | 4-1-2016 om 11:23 |
Eindtijd | 12-1-2016 om 11:23 |