Marcel Wehl, acryl op doek, abstract werk (XXL Formaat!) - Verkocht

Marcel Wehl, acryl op doek, abstract werk (XXL Formaat!)  kopen? Bied vanaf 125!

Marcel Wehl, acryl op doek, abstract werk (XXL Formaat!)  kopen? Bied vanaf 125!Marcel Wehl, acryl op doek, abstract werk (XXL Formaat!)  kopen? Bied vanaf 125!Marcel Wehl, acryl op doek, abstract werk (XXL Formaat!)  kopen? Bied vanaf 125!
  • Marcel Wehl (1980)

Handgeschilderd, zeer groot schilderij van de jonge, opkomende Duitse kunstenaar Marcel Wehl. Het doek is een abstract werk in meerdere kleuren Het doek is een orgineel, gesigneerd door de kunstenaar, acryl op canvas, voorzien van vernis en meet 196 X 100 cm!

Verfraai uw kantoor, praktijk of woning met dit prachtige, indrukwekkende schilderij.

Het schilderij is niet ingelijst. Reguliere verkoopwaarde €550-€800. Meer over deze kunstenaar op http://wehl-art.de

Objectlocatie Nederland
Starttijd4-1-2016 om 11:23
Eindtijd12-1-2016 om 11:23
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken