Marcello Morandini - Ingelijste gemengde techniek: Komposition 700 (nieuwe lijst!)

Marcello Morandini - Ingelijste gemengde techniek: Komposition 700 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Marcello Morandini - Ingelijste gemengde techniek: Komposition 700 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Marcello Morandini - Ingelijste gemengde techniek: Komposition 700 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Marcello Morandini - Ingelijste gemengde techniek: Komposition 700 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Marcello Morandini - Ingelijste gemengde techniek: Komposition 700 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
  • Marcello Morandini (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A
Gemengde techniek van Marcello Morandini. Komposition 700, 3D constructie. Afmetingen incl lijst: H42 x b42cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b40cm. Het werk is achterop gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. het werk kan ook worden verstuurd via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Bij ingelijst werk gaat onze voorkeur uit naar ophalen. Als dit niet mogelijk is, verzenden wij het werk goed verpakt. Eventuele glasschade is echter niet verzekerd. Indien u dit wenst, kunnen wij het werk ook met een kunstkoerier verzenden.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Starttijd9-1-2024 om 17:56
Eindtijd22-1-2024 om 20:45
Openingsbod € 250
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland