Marèse Pragt - zonder titel (portret van Marilyn Monroe)

Marèse Pragt - zonder titel (portret van Marilyn Monroe) kopen? Bied vanaf 49!
Marèse Pragt - zonder titel (portret van Marilyn Monroe) kopen? Bied vanaf 49!Marèse Pragt - zonder titel (portret van Marilyn Monroe) kopen? Bied vanaf 49!Marèse Pragt - zonder titel (portret van Marilyn Monroe) kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Marèse Pragt
TechniekAcryl
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen101 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Intrigerend portret van Marilyn Monroe.

Conditie van het werk zeer goed.

Marèse Pragt

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
81 cm
101 cm
Sluit over 1d 2u 6m 04s
Huidig bod€ 49
Volgend minimum bod: € 54
ObjectlocatieBreda, Nederland
Starttijd:31-07-2022 om 16:56
Eindtijd:14-08-2022 om 16:45
abdelkarim1361
09 aug. / 07:21
€ 49