Margriet Oomen - Grote Litho, handgesigneerd - 1987

Margriet Oomen - Grote Litho, handgesigneerd - 1987 kopen? Bied vanaf 39!
Margriet Oomen - Grote Litho, handgesigneerd - 1987 kopen? Bied vanaf 39!Margriet Oomen - Grote Litho, handgesigneerd - 1987 kopen? Bied vanaf 39!Margriet Oomen - Grote Litho, handgesigneerd - 1987 kopen? Bied vanaf 39!
  • Margriet Oomen (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar: Margriet Oomen
Techniek: Litho
Titel : onbekend
Jaar: 1987
Gesigneerd: hand gesigneerd
Afmetingen litho: 65 x 50 cm
Ingelijst: Nee

De voorstelling is in zeer goede staat. Wat lichte kreukels op de rand, rechts bovenin de hoek.

Margriet Oomen (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (291)
50 cm
65 cm
Starttijd:23-08-2022 om 09:43
Eindtijd:01-09-2022 om 19:51
Openingsbod € 39
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland