Margriet Oomen - Lithografie - Zittend stel

Margriet Oomen - Lithografie - Zittend stel kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Margriet Oomen - Lithografie - Zittend stel kopen? Bied vanaf 15!Margriet Oomen - Lithografie - Zittend stel kopen? Bied vanaf 15!Margriet Oomen - Lithografie - Zittend stel kopen? Bied vanaf 15!Margriet Oomen - Lithografie - Zittend stel kopen? Bied vanaf 15!Margriet Oomen - Lithografie - Zittend stel kopen? Bied vanaf 15!Margriet Oomen - Lithografie - Zittend stel kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Margriet Oomen (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Margriet Oomen
Titel: Zittend stel
Jaar: 1981
Techniek: Lithografie
Oplage: 9/20
Afmeting (afbeelding): 65 x 50 cm
Afmeting (incl. lijst):  66 x 51 cm
Signatuur: Handgesigneerd Rechtsonder
Staat: Goede staat

Soort Lijst: Aluminium zonder glasplaat

Opmerkingen:

De glasplaat van de lijst ontbreekt. Verder is het werk in goede staat, met slechts één enkele lichte kras over de borstkas van de linker figuur, deze is echter nauwelijks zichtbaar.

Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking bovenop de verzendkosten en is afhankelijk van het formaat; voor een standaard verpakking(Binnen de perken van 84x65x6 cm) rekenen wij €7,50.

ZZZW

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:19-03-2018 om 15:10
Eindtijd:26-03-2018 om 20:10

Biedingen (1):

Corn49
23 mrt. / 17:36
€ 15