Margriet Poort - Evolutionaire projecties 2 "Vogel op handen" - Verkocht

Margriet Poort - Evolutionaire projecties 2 "Vogel op handen" kopen? Bied vanaf 34!
Margriet Poort - Evolutionaire projecties 2 "Vogel op handen" kopen? Bied vanaf 34!Margriet Poort - Evolutionaire projecties 2 "Vogel op handen" kopen? Bied vanaf 34!Margriet Poort - Evolutionaire projecties 2 "Vogel op handen" kopen? Bied vanaf 34!Margriet Poort - Evolutionaire projecties 2 "Vogel op handen" kopen? Bied vanaf 34!Margriet Poort - Evolutionaire projecties 2 "Vogel op handen" kopen? Bied vanaf 34!Margriet Poort - Evolutionaire projecties 2 "Vogel op handen" kopen? Bied vanaf 34!
  • Margriet Poort
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst91 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Surrealistisch werk door Margriet Poort gemaakt op duur papier van hoge kwaliteit. (zie stempel)

Conditie van het werk goed, conditie van de lijst redelijk tot goed. Conditie van het passe-partout beschadigd.

Margriet Poort

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
67 cm
91 cm
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 39,10 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-09-2022 om 11:47
Eindtijd:25-09-2022 om 16:07
Sandra739
25 sep. / 12:28
€ 34