Margriet Smulders - Grote C Print op dibond: Gladiatoren (bloemen) - 2001

Margriet Smulders - Grote C Print op dibond: Gladiatoren (bloemen) - 2001 kopen? Bied vanaf 1295!
Margriet Smulders - Grote C Print op dibond: Gladiatoren (bloemen) - 2001 kopen? Bied vanaf 1295!Margriet Smulders - Grote C Print op dibond: Gladiatoren (bloemen) - 2001 kopen? Bied vanaf 1295!Margriet Smulders - Grote C Print op dibond: Gladiatoren (bloemen) - 2001 kopen? Bied vanaf 1295!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Margriet Smulders (1955)
TypeFotografie
Jaartal1999
TechniekC-Print
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

C Print op dibond van Margriet Smulders. Titel: Gladiatoren. Jaar: 2001. Oplage: 4/25. Afmetingen werk: H60 x b80cm.  Het werk is gesigneerd met zwarte stift onderaan gesigneerd, met initialen, door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Margriet Smulders (1955)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
80 cm
60 cm
Starttijd:01-08-2022 om 22:26
Eindtijd:08-08-2022 om 19:31
Openingsbod€ 1295
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen per koerier