Margriet Thissen, zeefdruk, Z.T. - Verkocht

Verkoopprijs: € 15,00

Geplaatst door  VRArt

61 verkochte items
  • Margriet Thissen (1961)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele zeefdruk van de kunstenares Margriet Thissen (1961), zonder titel

- Jaar 1991
- Kleine oplage van 12 stuks, waarvan dit nummer 3 is.
- Handgesigneerd en gedateerd.
- Afmetingen inclusief lijst circa 80 x 60 cm.
- In perfecte staat (de lijst vertoont wel gebruikssporen).
- Oorspronkelijke waarde € 204,=.

Verzending uitsluitend zonder lijst (ivm glas). Verzendkosten voor Nederland € 10,=, voor Belgie € 15,=, andere landen verzendkosten op aanvraag.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:02-08-2012 om 11:28
Eindtijd:16-08-2012 om 11:28
jozeph
12 aug. / 11:08
€ 15