Maria Es pentekening op rijstpapier. 4.1 Picknick 2016

Maria Es pentekening op rijstpapier. 4.1 Picknick 2016 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  VanEeck

0 verkochte items
  • Maria Es (1949)
TypeTekening / Aquarel

Pentekeningen van Maria Es voorzien van certificaat.
Elk werk is een unicaat en handgesigneerd.

Jaartal: 2016 (naar niet eerder geëxposeerde schetsen uit 1985, getekend op locatie in Maastricht-Itteren (geboorteplaats Maria Es) en omgeving.
Afmeting: 24 x 33 cm
Materiaal: pentekening op rijstpapier

Serie:
1. het ouderlijk huis
2. in huis
3. de omgeving
4. picknick
5. bij vrienden

Verzendkosten: aangetekend, verpakking, certificaat

Nederland 12,50 euro

Belgie 17,50 euro

Starttijd:22-03-2017 om 11:11
Eindtijd:05-04-2017 om 18:11
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland