Maria Es pentekening op rijstpapier. 4.1 Picknick 2016

Maria Es pentekening op rijstpapier. 4.1 Picknick 2016 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  VanEeck

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Maria Es (1949)
TypeTekening / Aquarel

Pentekeningen van Maria Es voorzien van certificaat.
Elk werk is een unicaat en handgesigneerd.

Jaartal: 2016 (naar niet eerder geëxposeerde schetsen uit 1985, getekend op locatie in Maastricht-Itteren (geboorteplaats Maria Es) en omgeving.
Afmeting: 24 x 33 cm
Materiaal: pentekening op rijstpapier

Serie:
1. het ouderlijk huis
2. in huis
3. de omgeving
4. picknick
5. bij vrienden

Verzendkosten: aangetekend, verpakking, certificaat

Nederland 12,50 euro

Belgie 17,50 euro

Maria Es (1949)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  VanEeck

verkochte items
Starttijd:22-03-2017 om 11:11
Eindtijd:05-04-2017 om 18:11
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland