Anton Heyboer - Maria - ingekleurde ets

Anton Heyboer - Maria - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer - Maria - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer - Maria - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer - Maria - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer - Maria - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 350!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 30 cm (h x b)
Lijst50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Heyboer

ingekleurde ets van Maria uit +/- 1986
gesigneerd midden onder
ingelijst  in zwarte omlijsting

mag opgehaald worden kan ook worden afgeleverd door aanbieder opsturen zonder lijst

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (58)
Geplaatst door  Miloenmilos
FA. (1 )

Lid sinds 2022
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
50 cm
50 cm
30 cm
49 cm
Sluit over 6d 22u 35m 49s
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieKrimpen aan de Ijssel,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:02-12-2022 om 14:44
Eindtijd:11-12-2022 om 20:44