Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede

Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!
Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!
  • Maria van Hoogstraten (1895-1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1951
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 26 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage eigen druk
Houtsnede door Maisie van Hoogstraten
Voorstelling van een kreeft
Losbladig, beeldmaat 26x19.5, bladmaat 32x24
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Maisie van Hoogstraten 1951'
Gemonogrammeerd in de druk l.o.: 'MvH'
Annotatie in potlood l.o.: 'eigen druk'
Rood atelierstempel op achterzijde met catalogusnummer: 'H 120'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00