Maria Zult - gesigneerde ets - 1993

Maria Zult - gesigneerde ets - 1993 kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Maria Zult - gesigneerde ets - 1993 kopen? Bied vanaf 15!Maria Zult - gesigneerde ets - 1993 kopen? Bied vanaf 15!Maria Zult - gesigneerde ets - 1993 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Marian Zult (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde ets van Marian Zult

Titel: geen

Jaartal: 1993

Oplagenummer: VI/ XXXV

Afmeting: 34,5 x 35 cm

Afmeting blad: 45 x 45 cm

Conditie: zeer goed

Boven rechts buiten afbeelding lichte vouw, valt bij inlijsten weg

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:20-01-2017 om 10:21
Eindtijd:27-01-2017 om 20:21

Biedingen (1):

Ronnie020
26 jan. / 13:18
€ 15