Marian van der Sanden - Stilleven met vinken

Marian van der Sanden - Stilleven met vinken kopen? Bied vanaf 895!
Marian van der Sanden - Stilleven met vinken kopen? Bied vanaf 895!Marian van der Sanden - Stilleven met vinken kopen? Bied vanaf 895!Marian van der Sanden - Stilleven met vinken kopen? Bied vanaf 895!Marian van der Sanden - Stilleven met vinken kopen? Bied vanaf 895!Marian van der Sanden - Stilleven met vinken kopen? Bied vanaf 895!Marian van der Sanden - Stilleven met vinken kopen? Bied vanaf 895!Marian van der Sanden - Stilleven met vinken kopen? Bied vanaf 895!Marian van der Sanden - Stilleven met vinken kopen? Bied vanaf 895!Marian van der Sanden - Stilleven met vinken kopen? Bied vanaf 895!Marian van der Sanden - Stilleven met vinken kopen? Bied vanaf 895!
  • Marian van der Sanden (1957)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2023
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De schoonheid van de voorwerpen zit hem in de eenvoud, zo alledaags maar stuk voor stuk zo bijzonder. Marian van der Sanden, geboren 1957. Zij bestudeerde de technieken van de 17e eeuwse schilders. Vooral de manieren waarop werd omgegaan met het licht sprak haar aan.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geldrop, Nederland

Marian van der Sanden (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  henrisArtSale
106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
100 cm
80 cm
80 cm
60 cm