Marian Zult - gesigneerde ets - 10 ex.

Marian Zult - gesigneerde ets - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Marian Zult - gesigneerde ets - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!Marian Zult - gesigneerde ets - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!Marian Zult - gesigneerde ets - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Marian Zult (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Marian Zult

Titel: geen

Jaartal: 1994

Oplagenummer: 1/ 10

Afmeting afbeelding: 15 x 23,5 cm

Afmeting papier: 26 x 38 cm

Conditie: de ets verkeert in zeer goede staat

Lichte vouw in papier rechter beneden hoek, valt totaal weg bij inlijsten

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:20-06-2016 om 11:56
Eindtijd:25-06-2016 om 19:56

Biedingen (9):

lopez
25 jun. / 19:33
€ 17
Art2Have
25 jun. / 16:55
€ 15
vincentgelders
25 jun. / 16:53
€ 13
Art2Have
25 jun. / 16:53
€ 11
vincentgelders
22 jun. / 10:15
€ 9
Art2Have
22 jun. / 10:15
€ 7
Art2Have
20 jun. / 20:50
€ 5
EldertWalter
20 jun. / 20:50
€ 3
EldertWalter
20 jun. / 12:34
€ 1