Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst

Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
  • Marianne Aulman (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
StijlAbstract
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
Lijst32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70

Bladmaat 23x23 cm.

Los geplaatst (met 1 plakker) achter glas.

Oplage 11/70.

In een fraaie geborsteld aluminium lijst.

In zeer goede gebruikte staat. In de witte margerand rechts een miniem kreukje.

Marianne Aulman (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
32 cm
32 cm
23 cm
23 cm
Starttijd:01-09-2022 om 23:37
Eindtijd:15-09-2022 om 20:52
Openingsbod € 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland