Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho, potlood gesigneerd en gedateerd 1994 rechtsonder. Getiteld en genummerd 4/8 linksonder.
Beeldmaat 74 x 54 cm. Bladmaat 100 x 70 cm. Losbladig.
Marianne Aulman is geboren te Amsterdam in 1956.
Starttijd | 21-1-2016 om 19:48 |
Eindtijd | 29-1-2016 om 19:48 |