Vier kleuren zeefdrukken van Marianne Aulman (1956) professioneel in één lijst bijeen gebracht
In beperkte oplage!
Jaar: 200, met potlood gesigneerd r.o. bij elke prent
Alle 4 werken verwijzen naar Grieks-mythische figuren:
1. Cielo II, oplage: 21/25
2. Unicorno, oplage: E.A.
3. Griffioen, oplage: 3/18
4. Sphinx, oplage: E.A.
De afzonderlijke zeefdrukken hebben elk afmeting 22 x 22 cm
Galerieprijs is € 225,- per stuk ofwel € 900,- voor het geheel
Professioneel ingelijst in sjieke goudkleurige houten lijst met ophang draad.
Verkeert in nieuwstaat!
Verzending:
Pakketpost tegen hoog tarief i.v.m. afmetingen van het werk.
Over de kunstenaar:
Overblijfselen van oude culturen vormen voor Marianne Aulman een bron van inspiratie. Het stelt haar in staat om twee hartstochten te combineren: haar liefde voor tekenen en schilderen en haar passie voor reizen. Universele vormen uit verschillende culturen vloeien in haar schilderijen en grafieken in heldere en frisse kleuren samen tot een nieuwe wereld. `Dit vak zit altijd in mijn hoofd. Ik zie overal dingen die ik kan gebruiken in mijn werk. Het is enorm boeiend om te constateren, dat bepaalde vormen overal ter wereld voorkomen. Als een universele taal die nèt even anders wordt gesproken. De restanten van gebouwen of de manier waarop kleuren in het landschap overgaan, dat is overal ter wereld toch weer anders.` De meest inspirerende landen zijn voor Marianne Aulman landen met een rijk historisch verleden. Zoals Italië, Griekenland, Spanje, Egypte, Mexico en India. Hier gaat ze dan ook graag en vaak naar toe. De indrukken die zij tijdens het reizen opdoet, worden vertaald in een eigen beeldtaal. Tekens en teksten in combinatie met grote vormen, zoals die van ruïnes en monumentale bouwwerken, leveren in combinatie met details uit oude en inheemse culturen mysterieuze en exotische nieuwe werelden op die uitnodigen tot kennismaken.
bron: www.artzaanstad.nl