• Populair
  • Loopt vandaag af
  • 1e keer aangeboden
  • Vanaf 1 euro
  • Vandaag geplaatst
  • Laatste kans
  • Alleen aftersale
Deutsch
English
Français

Marianne Aulman: Zeefdruk, Atlantis XXV - Ingelijst - Verkocht

Marianne Aulman: Zeefdruk, Atlantis XXV - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 20!
Dit item is verkocht Toon item

Verkoopprijs: € 20,00

Vergelijkbaar item plaatsen
Marianne Aulman: Zeefdruk, Atlantis XXV - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 20!
Marianne Aulman: Zeefdruk, Atlantis XXV - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 20!Marianne Aulman: Zeefdruk, Atlantis XXV - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 20!
Vergelijkbaar item plaatsen
Verkoper

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43409 verkochte items
Alle items van deze verkoper (597)
  • Marianne Aulman (1956)
TypeGrafiek na 1900
Periode1945 t/m 1999
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Atlantis XXV
Jaartal: 2003
Afmetingen lijst: 73 cm x 63 cm
Oplage:  29/63
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:  Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 625,00

 

Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

 

LET OP: Speciale voorwaarden voor aankopen bij de veilingmeester:

 

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag is noodzakelijk om dit soort partijen te kunnen veilen. Deze toeslag geldt ALLEEN voor werken aangeboden met deze account. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag)

 

BTW: Alle genoemde bedragen en het bedrag dat u biedt zijn incl. BTW. (Er komt dus niet nog BTW bij)

Voor dit werk is de BTW voor zakelijke kopers eventueel aftrekbaar over de gehele factuur (eindprijs, toeslag en verzend-/bezorgkosten).

 

Passe-partout/Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

 

Afhandeling:

Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen worden afgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten.

 

Bezichtigen:

Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan in Amsterdam, tijdens kantooruren, tenzij anders staat aangegeven.

 

Vragen:

Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de “Stel de verkoper een vraag” link om contact met ons op te nemen. Kijkt u verder bij onze andere items door op de button “Alle items van deze verkoper” te klikken.

 

 

Administratieve code:

QQBS

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item
Dit item is verkocht voor 20,00
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:20-12-2016 om 16:18
Eindtijd:26-12-2016 om 16:18
Biedingen (1)
Joycevd
26 dec. / 12:01
€ 20
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.