FA. (2)

Marianne Haselhoff - zonder titel

Marianne Haselhoff - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Marianne Haselhoff - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Marianne Haselhoff - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

2026 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1026)
  • Marianne Haselhoff (1944)
Jaartal2002
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55 exemplaren

Mooie  zeefdruk van Haselhoff, waarschijnlijk uit de Gelderse Grafiekmap.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Marianne Haselhoff (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

2026 verkochte items
70 cm
70 cm
Starttijd:16-05-2022 om 10:36
Eindtijd:29-05-2022 om 10:07
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieGorinchem, Nederland