Marianne Heemskerk, Man en vrouw achter raam, Ets - Verkocht

Marianne Heemskerk, Man en vrouw achter raam, Ets kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Marianne Heemskerk, Man en vrouw achter raam, Ets kopen? Bied vanaf 30!Marianne Heemskerk, Man en vrouw achter raam, Ets kopen? Bied vanaf 30!Marianne Heemskerk, Man en vrouw achter raam, Ets kopen? Bied vanaf 30!Marianne Heemskerk, Man en vrouw achter raam, Ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3245 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Marianne Heemskerk (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karikaturale ets door Marianne Heemskerk.

Voorstelling van een man en een vrouw achter twee ramen.

Ets onder passepartout, beeldmaat 12x24, p.p.-maat 30x42

Gesigneerd r.o. 'Marianne Heemskerk', genummerd en gedateerd l.o. '3/20' en '1974'

Getiteld m.o. 'man en vrouw achter raam'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Marianne Heemskerk (1944)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3245 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:14-01-2016 om 16:33
Eindtijd:25-01-2016 om 19:33
N-K-C
21 jan. / 11:58
€ 30