Marianne Naerebout - Free Bird - Verkocht

Marianne Naerebout - Free Bird kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Marianne Naerebout - Free Bird kopen? Bied vanaf 75!Marianne Naerebout - Free Bird kopen? Bied vanaf 75!Marianne Naerebout - Free Bird kopen? Bied vanaf 75!Marianne Naerebout - Free Bird kopen? Bied vanaf 75!Marianne Naerebout - Free Bird kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1043 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Marianne Naerebout (1958)
Jaartal1995
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 49 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage165
Kleurrijke zeefdruk.

Marianne Naerebout (1958)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (19)

1043 verkochte items
50 cm
60 cm
49 cm
59 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:02-06-2019 om 00:26
Eindtijd:09-06-2019 om 21:12
2008
07 jun. / 13:02
€ 75