Marianne Naerebout - Onbekend

Marianne Naerebout - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Marianne Naerebout - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!Marianne Naerebout - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!
  • Marianne Naerebout (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen85 cm x 58 cm (h x b)
Lijst110 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie zeefdruk in lijst met passepartout

Mooie zeefdruk met passepartout in lijst.

Marianne Naerebout (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  creinaerdts

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
75 cm
110 cm
58 cm
85 cm
Starttijd:25-06-2022 om 19:00
Eindtijd:03-07-2022 om 22:04
Openingsbod € 100
ObjectlocatieSittard,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie