Marianne Naerebout, zeefdruk met lijst , titel " Faces "

Marianne Naerebout, zeefdruk met lijst , titel " Faces " kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Marianne Naerebout, zeefdruk met lijst , titel " Faces " kopen? Bied vanaf 50!Marianne Naerebout, zeefdruk met lijst , titel " Faces " kopen? Bied vanaf 50!Marianne Naerebout, zeefdruk met lijst , titel " Faces " kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Marianne Naerebout (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Faces “
Afmetingen beeld: h.57 cm x b.73 cm (Lijst:  85 cm x 98 cm)
Gesigneerd: ja, met potlood
Oplage: 22 / 150
Ingelijst: ja, in houten lijst
Materiaal: papier
Conditie: goed
Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Bezorging door koerier in overleg voor kosten koper.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:03-11-2014 om 12:05
Eindtijd:08-11-2014 om 12:05

Biedingen (1):

Marjan1969
8 nov. / 00:53
€ 50