Marianne Naerebout,Zeefdruk op papier,African jungle,Oplage 37/95 ,ingelijst - Verkocht

Marianne Naerebout,Zeefdruk op papier,African jungle,Oplage 37/95 ,ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Marianne Naerebout,Zeefdruk op papier,African jungle,Oplage 37/95 ,ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Marianne Naerebout,Zeefdruk op papier,African jungle,Oplage 37/95 ,ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Marianne Naerebout (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Marianne Naerebout

Titel African Jungle

Oplage 37/95

Techniek Zeefdruk op papier

Afmeting 101 x 80

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:18-12-2016 om 23:37
Eindtijd:25-12-2016 om 23:37
Robmulder
25 dec. / 23:32
€ 100