Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Jean Tinguely - zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk op kwaliteitspapier uitgebracht in 1995 ter gelegenheid van het 50 jarig bestaan van de stichting 1940 - 1945. De stichting heeft 6 kunstenaars gevraagd een werk te leveren voor het vervaardigen van een kalender met originele zeefdrukken in een oplage van 60 stuks. De zeefdruk is in uitstekende conditie. Gesigneerd en genummerd 22/60. Afmeting 50 X 64 cm.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 7-11-2016 om 12:32 |
Eindtijd | 13-11-2016 om 12:32 |