FA. (1)

Mariano Hernandez -King Kong caracole- Kleurrijke litho uit 1979. Handgesigneerd

Mariano Hernandez -King Kong caracole- Kleurrijke litho uit 1979. Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Mariano Hernandez -King Kong caracole- Kleurrijke litho uit 1979. Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Mariano Hernandez -King Kong caracole- Kleurrijke litho uit 1979. Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Mariano Hernandez (1928)
GesigneerdHandgesigneerd

Mariano Hernandez.

Titel: King Kong Caracole.

Materiaal: Lithografie op Büttenpapier.

Afmetingen: 90 x 63 cm.

Signatuur: r,o. Handgesigneerd met potlood.

Oplagenummer: Handgenummerd 68/125.

Jaar: 1979.

Conditie: In uitstekende staat.

Verzending: Met Track en Trace door Post.nl € 12,50, binnen Nederland. Naar België € 20,-

Starttijd:19-06-2017 om 18:42
Eindtijd:01-07-2017 om 19:42
Openingsbod€ 65
Objectlocatievoorschoten, Nederland