Marie Anne Steenhuizen-Aquarel-1976-Gesigneerd

Marie Anne Steenhuizen-Aquarel-1976-Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 7,00

Marie Anne Steenhuizen-Aquarel-1976-Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Marie Anne Steenhuizen-Aquarel-1976-Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Marie Anne Steenhuizen-Aquarel-1976-Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Marie Anne Steenhuizen-Aquarel-1976-Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Marie Anne Steenhuizen-Aquarel-1976-Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Marie Anne Steenhuizen-Aquarel-1976-Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Marie Anne Steenhuizen (1943)
TypeTekening / Aquarel

Marie Anne Steenhuizen
Aquarel- Juli 1976-Gesigneerd
21,3 cm x 16,4 cm. in passe partout 30 cm x 24 cm
Gesigneerd: links onder 1976

Zie afbeeldingen voor juiste indruk

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:19-11-2014 om 22:59
Eindtijd:26-11-2014 om 22:59

Biedingen (4):

14332
26 nov. / 20:44
€ 7
char
26 nov. / 20:44
€ 5
14332
26 nov. / 20:44
€ 5
char
26 nov. / 02:12
€ 1