FA. (1)

Marie Godest: olieverf op doek/collage

Marie Godest: olieverf op doek/collage kopen? Bied vanaf 800!
Marie Godest: olieverf op doek/collage kopen? Bied vanaf 800!Marie Godest: olieverf op doek/collage kopen? Bied vanaf 800!Marie Godest: olieverf op doek/collage kopen? Bied vanaf 800!Marie Godest: olieverf op doek/collage kopen? Bied vanaf 800!Marie Godest: olieverf op doek/collage kopen? Bied vanaf 800!

Geplaatst door  Holsch

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Marie Godest (1971)

160 x 100 cm, gemengde techniek, gesigneerd MO. Kan ook verzonden worden, maar is vrij groot!

Starttijd:24-02-2017 om 17:50
Eindtijd:10-03-2017 om 17:50
Openingsbod€ 800
ObjectlocatieNederland