Marie Godest - Stilleven

Marie Godest - Stilleven kopen? Bied vanaf 60!
Marie Godest - Stilleven kopen? Bied vanaf 60!Marie Godest - Stilleven kopen? Bied vanaf 60!Marie Godest - Stilleven kopen? Bied vanaf 60!Marie Godest - Stilleven kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  AnneVanDijk71

Lid sinds 2021
0 verkochte items
  • Marie Godest (1971)
OnderwerpStilleven
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
3 originele schilderijen van Marie Godest.

Marie Godest (1971)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  AnneVanDijk71

Lid sinds 2021
0 verkochte items
40 cm
40 cm

Starttijd:22-07-2021 om 15:24
Eindtijd:25-07-2021 om 22:38
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieKrimpen aan den IJssel , Nederland