Marie Kelting, Springend konijn, Litho - Verkocht

Marie Kelting, Springend konijn, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Marie Kelting, Springend konijn, Litho kopen? Bied vanaf 1!Marie Kelting, Springend konijn, Litho kopen? Bied vanaf 1!Marie Kelting, Springend konijn, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3245 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Marie Kelting (1886-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litrho door Marie Kelting.

Voorstelling van een springend konijn.

Losbladig, beeldmaat 20x28, bladmaat 26x35

Gesigneerd in potlood r.o. 'Marie Kelting' en monogram r.o. in de plaat 'MK'

Genummerd l.o. in potlood '30/50'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:12-11-2015 om 20:39
Eindtijd:22-11-2015 om 15:39
lunazee
18 nov. / 01:45
€ 1