Mariet Numan - offset Litho - 1985

Mariet Numan - offset Litho - 1985 kopen? Bied vanaf 35!
Mariet Numan - offset Litho - 1985 kopen? Bied vanaf 35!Mariet Numan - offset Litho - 1985 kopen? Bied vanaf 35!Mariet Numan - offset Litho - 1985 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Mariet Numan (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Offset litho van Mariet Numan. Jaar: 1985. Afmetingen blad: H70 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H59 x b45.5cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Mariet Numan werd in 1944 geboren in Werkendam, een rustig dorpje in de rivierdelta van de Biesbosch. Als kind kon ze verdwalen door boekillustraties te bewonderen. Een buurman die op dezelfde dijk in Werkendam woonde, ontving The Saturday Evening Post van zijn naar Amerika geëmigreerde broer. Hij gaf haar exemplaren van het tijdschrift, vol met illustraties en cartoons, die haar urenlang geboeid hielden.

De voorstelling is in goede staat.

Mariet Numan (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (28)

870 verkochte items
50 cm
70 cm
Starttijd:30-07-2022 om 23:19
Eindtijd:04-08-2022 om 19:09
Openingsbod€ 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland