Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988

Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 35!
Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 35!Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 35!Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 35!Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Marijke Timmerman
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage63/150
Zeefdruk van Marijke Timmerman uit 1988. Nummer: 63/150. Afmetingen blad: H49 x b41cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b29. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Ongrijpbare onderwerpen tastbaar maken, dat is volgens grafisch vormgever en illustrator Marijke Timmerman (35) de kracht van beelden. “Een beeld kan ervoor zorgen dat mensen het gesprek aan kunnen gaan. Het kan de vinger op de zere plek leggen of juist nuance brengen.” De kern van de zaak in beeld brengen, dat is haar passie. Sinds eind 2019 doet Marijke dat vanuit haar studio in PLAN-B.
Dit item valt onder de margeregeling

Voorstelling is in goede staat. Er zitten wat kreukels langs de randen. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passe-partout.

Marijke Timmerman

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (28)

870 verkochte items
41 cm
49 cm
Starttijd:30-07-2022 om 23:19
Eindtijd:04-08-2022 om 19:01
Openingsbod€ 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland