Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | XV romeins genummerd |
Fraaie zeefdruk van Marijke Verhoef in goede staat.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Klein vlekje links onderin de witmarge | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 25-10-2022 om 15:33 |
Eindtijd | 8-11-2022 om 22:11 |