Mariken Oltheten - zonder titel

Mariken Oltheten - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Mariken Oltheten - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Mariken Oltheten - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1092)
  • Mariken Oltheten (1958)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekPastel/Krijt
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi uniek werkje van Oltheten. Gesigneerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Mariken Oltheten (1958)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
15 cm
15 cm
Starttijd:16-05-2022 om 11:00
Eindtijd:29-05-2022 om 22:36
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland