MARINE TEKENING ZEEGEZICHT VISSERS OP ZEE - ANTIEKE MAHONY LIJST gesigneerd KAM - Verkocht

MARINE TEKENING ZEEGEZICHT VISSERS OP ZEE  - ANTIEKE MAHONY LIJST gesigneerd KAM kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

MARINE TEKENING ZEEGEZICHT VISSERS OP ZEE  - ANTIEKE MAHONY LIJST gesigneerd KAM kopen? Bied vanaf 1!MARINE TEKENING ZEEGEZICHT VISSERS OP ZEE  - ANTIEKE MAHONY LIJST gesigneerd KAM kopen? Bied vanaf 1!MARINE TEKENING ZEEGEZICHT VISSERS OP ZEE  - ANTIEKE MAHONY LIJST gesigneerd KAM kopen? Bied vanaf 1!MARINE TEKENING ZEEGEZICHT VISSERS OP ZEE  - ANTIEKE MAHONY LIJST gesigneerd KAM kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

gesigneerd J K  KAM fecit

VISSERBOTEN OP DE NOORDZEE

TEKENING IN DE MAAT 25 X 32 CM

GESIGNEERD ONDER JK KAM

GEKADERD IN EEN ZEER FRAAI ANTIEK MAHONY LIJST IN DE MAAT 34 X 41 CM

GOEDE STAAT

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:03-09-2015 om 20:17
Eindtijd:13-09-2015 om 20:17
Biedingen (5)
harns
13 sep. / 11:57
€ 9
clausclaus1
12 sep. / 16:29
€ 7
pensionada
12 sep. / 16:28
€ 5
clausclaus1
12 sep. / 16:28
€ 3
pensionada
09 sep. / 12:34
€ 1