Marinus Fuit - Ballonnen

Marinus Fuit - Ballonnen kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Marinus Fuit (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Zeefdruk op hand geschept papier

Marinus Fuit (1934)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
170 verkochte items
90 cm
69 cm
Starttijd:08-08-2022 om 11:14
Eindtijd:17-08-2022 om 21:04
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieLathum, Nederland