Marinus Fuit - Slangen in landschap - kleurenlitho - oplage 70 - ingelijst -

Marinus Fuit - Slangen in landschap - kleurenlitho - oplage 70 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 65!
Marinus Fuit - Slangen in landschap - kleurenlitho - oplage 70 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 65!Marinus Fuit - Slangen in landschap - kleurenlitho - oplage 70 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 65!Marinus Fuit - Slangen in landschap - kleurenlitho - oplage 70 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 65!Marinus Fuit - Slangen in landschap - kleurenlitho - oplage 70 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 65!Marinus Fuit - Slangen in landschap - kleurenlitho - oplage 70 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 65!Marinus Fuit - Slangen in landschap - kleurenlitho - oplage 70 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 65!
  • Marinus Fuit (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen32.5 cm x 47 cm (h x b)
Lijst61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70

Oplagenr. 15/70

Achter passepartout geplaatst.

Formaat blad ca 50x65 cm.

Afbeelding 32.5x47 cm

Achter glas, in een aluminium lijst i g st.

NB
-Bij verzending wordt de glasplaat verwijderd.
-Verzending Belgie/Duitsland: zonder lijst, gerold in een koker.

in goede gebruikte staat.

Marinus Fuit (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1463 verkochte items
Alle items van deze verkoper (153)
81 cm
61 cm
47 cm
32.5 cm
Starttijd:10-11-2022 om 19:01
Eindtijd:24-11-2022 om 20:36
Openingsbod € 65
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland