Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen

Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!
Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!Marinus Gidding - Zeeuws landschap met molen kopen? Bied vanaf 500!
  • Marinus Gidding (1863-1925)
Jaartal1920
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
Lijst82 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit kavel bevat:

Een origineel olieverfschilderij
Gemaakt door: Marinus Gidding
Voorstellende: Zeeuws landschap met molen.
In zware originele lijst. 7,5 kg.

Het schilderij ademt een zeer realistische sfeer uit.  Het behoort tot de betere ( topstuk ) en grotere werken  van zijn hand.
De lijst is brons/goudkleurig en heeft kleine ornamenten rondom.

Ivm kwetsbaarheid, gewicht ophalen in Medemblik.

origineel olieverf schilderij

Marinus Gidding (1863-1925)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ton

18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
66 cm
82 cm
48 cm
64 cm
Starttijd:24-01-2023 om 16:32
Eindtijd:02-02-2023 om 22:33
Openingsbod € 500
ObjectlocatieMedemblik,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie