Marinus Johannes Drulman, (de Jongere) (1912-1978)-Tekening/aquarel, gesigneerd - Verkocht

Marinus Johannes Drulman, (de Jongere) (1912-1978)-Tekening/aquarel, gesigneerd kopen? Bied vanaf 280!

Verkoopprijs: € 280,00

Marinus Johannes Drulman, (de Jongere) (1912-1978)-Tekening/aquarel, gesigneerd kopen? Bied vanaf 280!Marinus Johannes Drulman, (de Jongere) (1912-1978)-Tekening/aquarel, gesigneerd kopen? Bied vanaf 280!Marinus Johannes Drulman, (de Jongere) (1912-1978)-Tekening/aquarel, gesigneerd kopen? Bied vanaf 280!Marinus Johannes Drulman, (de Jongere) (1912-1978)-Tekening/aquarel, gesigneerd kopen? Bied vanaf 280!Marinus Johannes Drulman, (de Jongere) (1912-1978)-Tekening/aquarel, gesigneerd kopen? Bied vanaf 280!Marinus Johannes Drulman, (de Jongere) (1912-1978)-Tekening/aquarel, gesigneerd kopen? Bied vanaf 280!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Marius de Jongere (1912-1977)
TypeTekening / Aquarel

Marinus Johannes Drulman, (de Jongere) (1912-1978)

Aanzicht Rotterdamse haven

Tekening / aquarel, gesigneerd rechtsonder

Afmetingen : 70cm x 50cm

Status : Goed.

Is ingelijst, achter glad. Kan zo aan de muur.

Over hemzelf:

Marinus Drulman is geboren te Amsterdam maar woonde en werkte in Rotterdam. Bekend door zijn havengezichten die over de gehele wereld zijn verkocht o.a. door de Griekse scheepsmagnaat Onassis die ooit 28 doeken bestelde. Ook de Amerikaanse president Lyndon B.Johnson bezocht hem in de 60er jaren in zijn atelier en kocht 5 werken. Buiten havens schilderde en aquarelleerde hij ook graag molens (polderlandschappen) en vlieten. Er zijn meer bekende en gewaardeerde schilders van de Rotterdamse haven, maar Drulman neemt tussen hen een aparte plaats in.

Dit item is verkocht voor 280,00
Starttijd:22-09-2015 om 19:14
Eindtijd:03-10-2015 om 19:14
anneke12
23 sep. / 13:35
€ 280