Marinus Pieter Semeijn, De Driemanspolder, Ets '26

Marinus Pieter Semeijn, De Driemanspolder, Ets '26 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Marinus Pieter Semeijn, De Driemanspolder, Ets '26 kopen? Bied vanaf 30!Marinus Pieter Semeijn, De Driemanspolder, Ets '26 kopen? Bied vanaf 30!Marinus Pieter Semeijn, De Driemanspolder, Ets '26 kopen? Bied vanaf 30!Marinus Pieter Semeijn, De Driemanspolder, Ets '26 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Marinus Pieter Semeijn (1892-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Marinus Pieter Semeijn

Voorstelling van molens in de zogenaamde Driemanspolder

Losbladig, beeldmaat 26x21, bladmaat 32x24

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Mar.P.Semeyn '26'

Getiteld l.o. 'De Driemanspolder'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:11-12-2017 om 10:27
Eindtijd:17-12-2017 om 15:27

Biedingen (1):

willemo
17 dec. / 15:14
€ 30